Search form

Лука 23:29

29зашто, ете, наближуваат деновите кога ќе се рече: – блазе на неплодните и на утроби што не родиле, и на гради што не доеле.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index