Search form

Лука 23:3

3А Пилат Го праша, велејќи: – Ти ли си Царот Јудејски? Он одговори и му рече: – Ти велиш.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index