Search form

Лука 23:30

30Тогаш ќе почнат да им велат на планините: – паднете врз нас; и на ридиштата: – покријте нѐ!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index