Search form

Лука 23:31

31Зашто, кога ова го прават со зеленото дрво, што ќе биде тогаш со сувото?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index