Search form

Лука 23:32

(Зачало 111)

32Водеа и двајца злосторници, за да ги погубат со Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index