Search form

Лука 23:36

36Исто така и војниците се подигруваа со Него; приближувајќи се, тие му принесуваа оцет,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index