Search form

Лука 23:38

38А над Него имаше натпис, напишан на грчки, латински и еврејски: Овој е Царот Јудејски.

Читај на Вел. Петок, вечерта

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index