Search form

Лука 23:39

39Еден од распнатите злосторници хулеше на Него, велејќи: – Ако си Ти Христос, спаси се Себеси и нас!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index