Search form

Лука 23:4

4Пилат им рече на првосвештениците и на народот: – Јас не наоѓам никаква вина кај Овој Човек.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index