Search form

Лука 23:40

40А другиот, кога одговори, го искара и рече: – Зар и од Бога не се плашиш, кога си веќе и самиот осуден?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index