Search form

Лука 23:42

42Па Му рече на Исуса: – Сети се на мене, Господи, кога ќе дојдеш во царството Свое!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index