Search form

Лука 23:44

44А беше веќе околу шестиот час и настана мрак по целата земја, до деветтиот час;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index