Search form

Лука 23:46

46И Исус извика гласно и рече: – Оче, во Твоите раце Го предавам Својот дух! И штом го рече тоа, издивна.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index