Search form

Лука 23:47

47А стотникот, кога виде што стана, Го прослави Бога и рече: – Навистина Овој Човек бил праведник!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index