Search form

Лука 23:48

48И сиот народ, кој беше се собрал да гледа, кога виде што стана, се враќаше со удирање в гради.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index