Search form

Лука 23:5

5Но, тие и понатаму велеа, дека Он го изопачува народот и поучува по цела Јудеја, почнувајќи од Галилеја па довде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index