Search form

Лука 23:51

51тој не беше учествувал во Советот и во делата нивни, од Ариматеја, град јудејски, којшто и самиот го очекуваше царството Божјо,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index