Search form

Лука 23:53

53па Го симна и го обви во платно, Го положи во издлабен гроб, во кој уште никој не беше положен.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index