Search form

Лука 23:55

55По него одеа и жените, кои беа дошле со Исуса од Галилеја, и го видоа гробот и полагањето на телото Негово;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index