Search form

Лука 23:56

56па, откако се вратија, подготвија мириси и миро, а во саботата одморија, според заповедта.

Крај на четвртокот од Сирната седмица

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index