Search form

Лука 23:6

6А Пилат штом чу за Галилеја, праша: – Зар Овој Човек е Галилеец?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index