Search form

Лука 24:15

15И кога разговараа и се прашуваа еден со друг, Самиот Исус им се приближи и одеше со нив;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index