Search form

Лука 24:20

20како нашите првосвештеници и управници Го предадоа да биде осуден на смрт и Го распнаа;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index