Search form

Лука 24:24

24Отидоа на гробот и некои од нашите и нашле исто така, како што рекоа жените; ама Него не Го виделе.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index