Search form

Лука 24:25

25Тогаш Он им рече: – О, безумни и тврди по срце, да верувате во сѐ што рекле пророците!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index