Search form

Лука 24:27

27Па, откако почна од Мојсеја и од сите пророци, им говореше што е кажано за Него во целото Писмо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index