Search form

Лука 24:28

28И тие се приближија до селото, во кое одеа; а Он се направи како да сака да продолжи.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index