Search form

Лука 24:30

30А кога седеше со нив на трпезата, зеде леб, го благослови, го прекрши и им подаваше;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index