Search form

Лука 24:31

31тогаш им се отворија очите и тие Го познаа; но Он стана невидлив за нив.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index