Search form

Лука 24:35

35И тие им кажаа за она што им се случи по патот и како Го познаа, кога го прекршуваше лебот.

Крај на вторникот и на петтото воскресно евангелие

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index