Search form

Лука 24:36

(Зачало 114)

36Тие додека уште говореа за тоа, Самиот Исус застана сред нив и им рече: – Мир вам!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index