Search form

Лука 24:38

38но Он им рече: – Што се плашите и зошто такви мисли влегуваат во срцата ваши?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index