Search form

Лука 24:4

4И додека се чудеа на тоа, одеднаш застанаа пред нив двајца мажи во светли облеки;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index