Search form

Лука 24:46

46и им рече: – Така е напишано и така требаше да пострада Христос, и да воскресне од мртвите на третиот ден,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index