Search form

Лука 24:47

47и да биде проповедано во Негово име покајание и прошка на гревовите при сите народи, почнувајќи од Ерусалим;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index