Search form

Лука 24:50

50И ги изведе надвор од Витанија, па кога ги подигна рацете, ги благослови.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index