Search form

Лука 24:53

53И беа постојано во храмот, каде што Го славеа и благословуваа Бога. Амин!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index