Search form

Лука 24:6

6Не е овде, а воскресна; сетете се како ви рече, кога беше уште во Галилеја,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index