Search form

Лука 24:9

9Па штом се вратија од гробот, им го соопштија сето тоа на единаесетте и на сите други.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index