Search form

Лука 3:11

11А тој им одговори и рече: – Кој има две облеки, нека му даде на оној што нема; и кој има храна, нека го прави истото.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index