Search form

Лука 3:12

12Дојдоа и цариници да се крстат од него, и му рекоа: – Учителе, што да правиме?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index