Search form

Лука 3:15

15А на луѓето што чекаа и си помислуваа во срцата свои за Јована, да не е тој Христос,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index