Search form

Лука 3:18

18И уште многу друго му проповедаше на народот, утешувајќи го.

Крај спроти Богојавление

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index