Search form

Лука 3:2

2при првосвештениците Ана и Кајафа, зборот Божји беше кон Јована, синот Захариев, во пустината.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index