Search form

Лука 3:21

21А кога се крсти сиот народ, и Исус, по крштението, кога се помоли на Бога, се отвори небото,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index