Search form

Лука 3:23

(Зачало 11)

23Кога почна Исус да проповеда, имаше околу триесет години и беше, како што мислеа, син Јосифов, Илиев,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index