Search form

Лука 3:3

3И тој го обиколи целиот крај околу Јордан, проповедајќи покајно крштение за прошка на гревовите,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index