Search form

Лука 3:5

5секоја долина ќе се исполни и секоја планина и секој рид ќе се снижат; кривините ќе се исправат и нерамните патишта ќе се израмнат,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index