Search form

Лука 3:7

7А на луѓето што доаѓаа при него да ги крсти, им велеше: – Породи змиини, кој ве научи да бегате од гневот што иде?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index