Search form

Лука 3:9

9Оти веќе и секирата стои при коренот на дрвото; и секое дрво што не дава добар плод, се сече и фрла во оган.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index